Повернутися до звичайного режиму

Шановні батьки!

Відповідно п. 4 наказу МОН України № 367 від 16.04.2018 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

«Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) та за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку (далі – заява).

До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

3) оригінал або копія відповідного документа про освіту (у разі наявності).

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту)».

Згідно наказу управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації від 19 квітня 2018 р. № 129 «Про внесення змін до наказу управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації від 23.01.2018 р. № 15 «Про організаційні заходи щодо прийому дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти Дніпровського району міста Києва у 2018 році», на виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.04.2018 р. № 341 «Про внесення змін до наказу від 19.01.2018р., № 25 «Про організаційні заходи щодо прийому дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2018 році» повідомляємо Вас, що прийом документів дітей до 1-х класів (як тих, що проживають на закріпленій за нашим навчальним закладом території обслуговування, так і тих, які проживають на інших територіях) здійснюватиметься з 23 квітня по 31 травня 2018 року.

У першу чергу будуть зараховані діти відповідно до розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації від 23.03.2018р. № 183 «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Дніпровського району міста Києва територій обслуговування».

Діти з інших територій будуть прийняті відповідно до п. 7 ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту» на вільні місця.

З метою організованого прийому документів прохання зареєструватися у журналі попереднього запису на подання заяв з 02.05.2018 р. до першого класу на вахті в охоронця.

Необхідні документи:

- свідоцтво про народження дитини (копія / оригінал);

- оригінал медичної довідки Ф-086-1/0 та карта щеплень, Ф-063 (копія);

- документ, що засвідчує особу батьків, або осіб, що їх замінюють.

Слідкуйте за можливим оновленням даної інформації на сайті нашої школи (http://school126.kiev.sch.in.ua/).

Тел. для довідок: +38 (044) 292-50-78.

СПИСОК УЧНІВ ЗАРАХОВАНИХ ДО 1-ГО КЛАСУ БУДЕ ПРИКРІПЛЕНО НИЖЧЕ