Протягом жовтня у СЗШ № 126 проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів». Змістовно, нетрадиційно, цікаво проведені бібліотечні уроки «Бібліотека під парасолькою. Земля радіє від краси». Були представлені: «Загадкова. Казкова. Природнича парасольки» та «Парасолька кмітливих». Учні 1-11 класів взяли активну участь у проведенні акції по збору вторинної сировини «Дитячі екосправи». Живописні малюнки школярів зібрані у художній галереї «Природа очима дітей». Зачарував своєю красою фотоконкурс «Квіти навколо нас». Учні показали себе згуртованими, дружніми, ерудованими. Всім дуже цікаво та пізнавально.