Наші досягнення!

Учні СЗШ № 126 взяли участь у міській тематичній грі-конкурсі учнівської молоді м. Києва «Музейний квест». Серед 48 команд закладів освіти наші учні зайняли III місце. Нагороджені грамотами КПНЗ «Київського Центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання».

На IV Фестивалі краєзнавчого активу м. Києва «Свою Україну любіть», який відбувся у форматі ZOOM-конференції, навчально- тренувальної підготовки за природничим напрямом із використанням IT-технологій та самостійного виконання різних завдань учнівська команда виборола 6 місце із 12 заявлених команд. Кожен учасник Фестивалю одержав значок із символікою заходу та сертифікат про участь у ньому.

Вітаємо переможців!!! Так тримати!!!