«Моя суперсила – безпека в Інтернеті»

Всесвітня мережа відкриває безмежні можливості для навчання й розвитку дітей. Але, на жаль, вона також сповнена загроз та небезпек. Щоб навчити учнів протистояти цим небезпекам, вчителька 2-Б класу СЗШ № 126 м. Києва Бовсуновська Людмила Михайлівна провела цікавий і змістовний урок «Моя суперсила – безпека в інтернеті». Щоб максимально зацікавити дітей, підібрала різноманітні ігри і завдання, кросворди, розмальовки. Разом із персонажами казки «Хеппі та її суперсила» школярі вчилися правильно використовувати можливості соціальних мереж та віртуального спілкування, засвоїли основні правила безпеки в Інтернеті.