МУЗЕЙ ШКОЛИ "УКРАЇНСЬКА СВІТЛИЦЯ"

2022/2023 навчальний рік

Музей "Українська світлиця" - осередок духовності, патріотизму, збереження народних традицій. Попри повітряні тривоги, відсутність світла протягом навчального року проводяться тематичні екскурсії, музейні уроки, шкільні виховні заходи.

/Files/images/MyCollages (1).jpg

2021/2022 навчальний рік

"Українська світлиця" - це "живий музей." Учні школи та гості не тільки знайомляться з традиціями та звичаями нашого народу під час екскурсій та народознавчих заходів, а і мають змогу використовувати музейні експонати для відтворення народних обрядів та інсценізацій.

Юні екскурсоводи нашої школи є активними учасниками конкурсу екскурсоводів "Край, в якому я живу". Губський Микола здобув друге місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу.

/Files/images/muzey/MyCollages.jpg/Files/images/muzey/MyCollages (1).jpg

2020/2021 навчальний рік

Девізом нашого музею є слова Ліни Костенко:

"Є скарби, допоки їх шукають

Перестануть - от тоді вже все... "

Кожна річ в музеї має свою історію, свій шлях.
Скільки таємниць зберігають музейні експонати?
Скільки доторкнулося до них рук і людських доль?
І місце в районному конкурсі юних екскурсоводів шкільних музеїв "Край, в якому я живу". Екскурсовод - Гринь Уляна.
ІІ місце в міському конкурсі краєзнавчих робіт "Найцікавіша історія експоната".
Екскурсовод - Гринь Уляна. Керівник - Масло О.О.

/Files/images/muzey/Fotoram.io 1.jpg/Files/images/muzey/Fotoram.io 2.jpg/Files/images/muzey/photo_5273966505593259802_y.jpg

2019/2020 навчальний рік

Українська хата - це колиска нашого народу, де творилася його журавлина доля. З неї пішли у світ велитні думки і духу - Нестор Літописець, Григорій Сковорода, Богдан Хмельницький, Тарас Шевченко, Іван Франко...

Юні екскурсоводи проводять екскурсії для учнів, батьків, гостей на тему : "Дивосвіт української хати"