/Files/images/0fasad/photo_2023-08-03_11-53-46.jpg

ПРО ШКОЛУ (СЗШ № 126 м. Києва)

Коротко про нас

Середня школа № 126 - це загальноосвітній заклад для дітей різного інтелектуального рівня розвитку. Школа продовжує кращі традиції класичної освіти, одночасно використовуючи інноваційні підходи та технології.

Школа має теплицю, в якій проводяться уроки практикуми з трудового навчання та біології.
Фонд підручників шкільної бібліотеки становить 29285 екземплярів.
Якісний склад педагогічних працівників школи: спеціаліст вищої категорії – 26, спеціаліст І категорії – 6, спеціаліст ІІ категорії – 8, спеціаліст – 19. 5 учителів мають звання “Учитель-методист”,9 - “Старший учитель”, 10 учителів нагороджені знаком “Відмінник освіти”.
В стінах школи завжди живе дух любові, творчості. Її вихованцям судилося велике майбутнє. Саме така доля випускників середньої загальноосвітньої школи №126 Дніпровського району м. Києва. Вона привітно розкрила двері для перших учнів у 1964 році. За роки свого існування знайшла своє обличчя – розумне, дружнє і відверте. Випускники приводять своїх дітей до рідної школи, повертаються працювати вчителями.
Основні пріорітети в роботі школи:
- створення передумов для всебічного розвитку дитини;
- використання передових науково-педагогічних та інформаційних технологій у навчальному процесі;
- гуманістична особистісно-орієнтована педагогіка та психологія;
- комплексна система позакласної та позашкільної роботи, спрямована на реалізацію творчих, духовних, інтелектуальних потреб дитини;
- формування здорового способу життя.
У навчальному закладі на високому рівні працює хореографічний гурток ”Ірбіс”. Керівником якого є Якушева Анна Костянтинівна. Виховна робота будується на засадах національної культури, світової духовності. Посилилася роль громадськості в управлінні школою. Педагогічний колектив, батьківський актив, рада учнівського самоврядування працюють за принципом: якщо дитину позбавити очікування радості і віри в себе, не варто сподіватися на її високі досягнення в майбутньому.
У грудні 2007 року в учбовому закладі було відкрито музей ”Українська світлиця”, створено музей Історії школи.