СТРУКТУРА ТА ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Управління навчальним закладом здійснюється його власником. Безпосереднє керівництво навчальним закладом здійснює його директор. В школі окрім директора органами управління є також її 4 заступники: з навчально-виховної та господарської роботи. Вищим органом громадського самоврядування є загальні збори (конференції) колективу, що скликаються не менше одного разу на рік. У період між загальними зборами діє рада навчального закладу.

У закладі освіти створений постійно-діючий дорадчий колегіальний орган - педагогічна рада. У школі створено і діє учнівське самоврядування - парламент учнів.

Більш детально про керівництво освітнього закладу можна ознайомитися у вкладці Адміністрація та статуті школи (Розділ 5. Управління навчальним закладом)