Учні 3-А класу щиро дякують берегині шкільного музею "Української світлиці" Масло Олені Олександрівні

«Українська світлиця» - музей для дітей.

Учні початкової школи протягом березня відвідали «Українську світлицю». Масло Олена Олександрівна ознайомила учнів із традиціями та звичаями весняних свят.
Учні не тільки із захопленням слухали розповідь, але і виконували різноманітні завдання, читали вірши, співали пісні. А також діти смакували кренделями у формі пташок. За народними звичаями, їх печуть, аби прикликати весну, тепло, мир.
Нехай прийдешня весна буде сонячною, зігріє теплом наші душі і принесе Перемогу!

/Files/images/MyCollages 1.jpg/Files/images/MyCollages 2.jpg/Files/images/MyCollages 3.jpg/Files/images/MyCollages 4.jpg