FacebookПідписатися на RSS

ПЛАН ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЮ) В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ - СЗШ № 126 м. Києва на 2022/2023 н. р.

№ з/п Заходи Термін виконання Відповідальний Відмітка про виконання
Нормативно-правове та інформаційне забезпечення попередження насильства та булінгу
1 Підготовка наказу «Про запобігання булінгу (цькування) у закладі освіти» Останній тиждень серпня Директор школи Тименко Л. О.
2 Підготовка наказу «Про порядок дій персоналу при зіткненні з випадками булінгу (цькування) в закладі освіти» Перший тиждень вересня Уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
3 Наради з різними категоріями працівників з питань профілактики булінгу (цькування): · педагогічний персонал; · допоміжний персонал; · технічний персонал. Вересень Уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування) - Азаренко С. В.
4 Організація механізмів звернення та встановлення інформаційної скриньки для повідомлень про випадки булінгу (цькування) Вересень Практичний психолог, соціальний педагог, класні керівники 1 - 9 класів
5 Оновлення розділу про профілактику булінгу (цькування) і розміщення нормативних документів на сайті закладу освіти Вересень Відповідальний за роботу сайту школи - Роздобудько В. В.
6 Розміщення брошури з нормативними документами з профілактики булінгу (цькування) в освітньому середовищі для педагогів на сайті школи Листопад Уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування) - Роздобудько В. В.
7 Підготовка методичних рекомендацій для педагогів: · з вивчення учнівського колективу; · з розпізнавання ознак насильства різних видів щодо дітей Жовтень Уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
8 Оновлення тематичного стенду Протягом навчального року Уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
9 Підготовка тематичних буклетів за участю старшокласників Листопад Уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
10 Перевірка інформаційної доступності правил поведінки та нормативних документів з профілактики булінгу (цькування) Листопад Уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
11 Інформаційна акція для старшокласників Грудень Уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
12 Виступ на загальношкільних батьківських зборах щодо профілактики булінгу (цькування) в учнівському колективі Лютий Директор школи Тименко Л. О., уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
Робота з вчителями та іншими працівниками закладу освіти
15 Проведення навчальних семінарів для вчителів щодо запобігання булінгу (цькування) та заходи реагування Жовтень Уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
16 Інструктивні наради з питань профілактики булінгу (цькування) з допоміжним та технічним персоналом Листопад Директор школи Тименко Л. О., уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
17 Тренінг для вчителів щодо запобігання булінгу (цькування) у закладі освіти Січень Практичний психолог, соціальний педагог, залучені фахівці
18 Співбесіда з класними керівниками за результатами діагностики класного колективу За результатами кожної чверті Уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування), практичний психолог, соціальний педагог
19 Консультування класних керівників психологом, соціальним педагогом з проблемних ситуацій Протягом навчального року Практичний психолог, соціальний педагог
Робота з учнями
20 Проведення тренінгів для старшокласників з розвитку навичок спілкування та мирного вирішення конфліктів Протягом навчального року Практичний психолог
21 Імітаційна гра для молодших школярів (1 - 4-й класи) «Якщо тебе ображають» Жовтень Класні керівники 1 - 4 класів
22 Тиждень толерантності Листопад Рада старшокласників, класні керівники 1 - 9 класів
23 День відкритих дверей у шкільного психолога Листопад Практичний психолог
24 Імітаційна гра для учнів середніх і старших класів «Розкажи про насильство» Грудень Рада старшокласників, класні керівники 5 - 9 класів
25 Конкурс плакатів проти насильства Березень Рада старшокласників, заступник директора з ВР
Робота з батьками
26 Тематичні загальношкільні батьківські збори Жовтень Адміністрація школи
27 Підготовка пам'ятки для батьків про порядок реагування та способи повідомлення про випадки булінгу (цькування) щодо дітей, заходи захисту та надання допомоги дітям Жовтень Уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування) Жовтень Уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
28 Тематичні батьківські збори в класах Грудень Класні керівники 1 - 9 класів
29 Проведення консультацій психолога з питань взаємин батьків з дітьми Протягом навчального року Практичний психолог, класні керівник 1 - 9 класів
30 Консультування батьків щодо захисту прав та інтересів дітей 1 раз на місяць Уповноважений з прав дитини закладу освіти
Моніторинг освітнього середовища закладу освіти
31 Самооцінка закладу освіти за показниками безпеки, комфортності, інклюзивності 2 рази на рік Адміністрація закладу, колектив закладу
32 Анонімне анкетування учнів 5-11-го класів про випадки булінгу (цькування) у школі Грудень Практичний психолог
33 Анкетування батьків про безпеку в закладі освіти Грудень Класні керівники 1 - 9 класів
34 Діагностика стосунків у закладі освіти. Анкетування учнів та вчителів Лютий Практичний психолог, соціальний педагог
35 Аналіз інформації за протоколами комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) в закладі освіти За потреби Уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
36 Підготовка звіту про виконання заходів про виконання плану заходів з запобігання та протидії булінгу Травень- червень Уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.