УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ СЗШ № 126

Заступник голови шкільного самоврядування
(ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ)

Самоврядування

Сприяє розвитку самостійності дітей, розвитку лідерських якостей. І, як в реальному житті доросла людина намагається зайняти своє місце в суспільстві, обрати собі професію по душі, завоювати авторитет серед колег, так і в шкільному самоврядуванні все проходить за принципом природного відбору. Головне, щоб кожна дитина знайшла собі заняття і стала виконувати ту роль, яка їй подобається і з якою вона в силах впоратися. Самоврядування – це можливість розкрити свій творчий потенціал, реалізувати управлінські навички, втілити в життя раціоналізаторські ідеї.

Структура самоврядування СЗШ № 126 В 2022/2023 Н. Р.

Шкільне самоврядування існує для того, щоб об’єднати учнів, інформувати їх, залучати до корисних та цікавих справ.

Голова шкільного самоврядування -

Заступник голови шкільного самоврядування -

Рада шкільного самоврядування поділяється на сектори:

Дозвілля, Спорт, Медіа, Волонтерський, БЗПО (Бюро Захисту Прав Особистості).

Голова сектору «Дозвілля» -

Сектор займається організацією концертів, квестів, флешмобів.

Голова сектору «Спорт» -

Сектор перевіряє, як учні відвідують уроки фізичного виховання, допомагають в організаціях спортивних змагань, олімпіади тощо.

Голова сектору «Медіа» -

Сектор займається періодичним випуском газети, організовує тематичні виставки та майстер – класи для редакторів шкільного видання.

Голова «Волонтерського» сектору -

Сектор організовує благодійні акції, зустрічі тощо.

Голова «БЗПО» -

Сектор організовує круглі столи, коференції, турніри, тощо, для учнів 9 – 11 класів.

Сектори взаємодіють між собою.

Усе це – шкільне самоврядування.

Приєднуйся до нас!

Самоврядування по класах (відповідальні особи, старости)