МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 126 м. Києва побудована 1964 р., розміщена в окремій будівлі, будівництво якої виконано на підставі типового проекту. Корисна площа освітнього закладу – 5200 м2, . Проектна потужність школи розрахована на 964 учні.

У школі функціонує актова зала, спортивна зала, їдальня, бібліотека, читальний зал, кабінет логопеда, кабінет психолога та соціального педагога, медичний кабінет, кабінети української мови, англійської мови, математики, біології, хімії, фізики, географії, 3 кабінети інформатики, кабінети початкової школи, історії, майстерня, методичний кабінет, учительська, кімната дитячої творчості. Кабінетів у школі – 36.

/Files/images/маттехзабезпшколи2020.jpg